Minął poniedziałek . Uff. Chociaż jak patrzę na książki od niemca, histy, geografii i polskiego to jutro też nie chce mi się iść do szkoły. Dobra koniec narzekania ^^. Już mniej więcej obczaiłam co i jak tu działa. Powtarzam MNIEJ WIĘCEJ ^^. Ostatnio zaczęła interesować mnie modelina. Udało mi się wykombinować parę rzeczy z niej ;). Może zdjęcia? W roli modela Pan Łoś:
Różowa bransoletka i czerwony wisiorek ;d
A teraz nauka -.- ...